V případě jakýchkoli dotazů jsme k dispozici.
Neváhejte nás kontaktovat.

Herní systém, aneb naše hry

Herní systém, aneb naše hry

Máme unikátní herní systém, na který jinde jen tak nenarazíte.

Pro náš tábor již roky rozvíjíme specifický systém celotáborové hry. Každý rok přidáme něco dalšího, aby byl systém pořád zajímavý i pro účastníky, kteří jedou na tábor poněkolikáté.

U tématu to vždy začíná, ale rozhodně nekončí. Téma máme vždy jiné a originální, cíleně nekopírujeme stávající filmové trháky a nevyužíváme “starých dobrých témat“. Chceme, aby téma přinášelo unikátní atmosféru specifickou pro každý ročník.

K tématu pak vždy patří celotáborová hra. Vzali jsme to nejlepší z moderních deskových i počítačových her a tyto mechanismy jsme přenesli do přírody uprostřed Vysočiny. Postupně jsme přešli do otevřeného herního systému, který dodává oddílům větší volnost v tom, co chtějí v daný den dělat a jak ve hře vystupovat. Nechybí ale ani celotáborové hry tak, jak je jsou na táborech tradiční. I ty jsou ale zasazeny do příběhu a mechaniky hry tak, aby posouvali děj vpřed a tvořili jeho nedílnou součást.

Pro každé téma vznikne unikátní sada karet, které oddíly využívají pro nejrůznější účely. Pro vzájemné souboje, vybavování svých odvážných družin nebo pro poražení mocných bytostí. Karty jsou vždy doplněny další spoustou drobných součástí, ale i zásadnějším technickým vybavením tak, aby každý rok byl jedinečný.

Musíme zmínit také naše zážitkové noční hry pro nejstarší účastníky, které jsou vypilované k dokonalosti a jsou obrovským zážitkem.

Další zásadní součást tvoří naše technická sekce, kde nešetříme prostředky ani kreativitou. Nejvíce je to vidět na našem zařízení s tajemným názvem F.R.I.D.G.E., které spolupracuje s bezdrátovými chipy a pomáhá nám udržovat děti co nejvíce zapojené v tématu. Využíváme i QR kódy a k nim naše unikátní QR čtečky, aby děti nemusely mít s sebou v lese mobilní telefony či jinou techniku.

To je totiž to nejdůležitější. Pořád jsme letní tábor a základem všeho je pobyt v přírodě. Vše ostatní je pouze doplněk, aby byl tábor bližší současným generacím. Ale být společně v lese, spolupracovat, budovat si přátelství a zažívat společně spousty dobrodružství, to je to, o čem naše tábory jsou především.

Pořádat tábory nás baví a nejcennější pro nás je, když děti odjíždí nadšené a spokojené.