V případě jakýchkoli dotazů jsme k dispozici.
Neváhejte nás kontaktovat.

Florbal

Florbal

Program pro aktivní hráče, ale i pro ty, kteří florbal ještě nehráli.

Florbal neodmyslitelně patří k našemu táboru. Díky tomu, že se v čase poptávka rodičů rozrůstá a mění, musíme držet tempo i my. Máme proto připravené dvě výkonnostní varianty. Máme samozřejmě i variantu pro neflorbalisty, Ti mají vlastní část programu.

Pro začátečníky je připravená nově zrekonstruovaná hala ve Vyskytné a trpělivý trenér Pavel Melzoch. Učí se úplné základy: jak se drží hůl, základní herní pravidla a brankáři se učí pohyby v brankovišti.

Pokročilí jezdí do tělocvičny v Novém Rychnově, která je také po rekonstrukci. Pod dohledem Tomáše Řezky se učí pokročilejším herním dovednostem a věnují se více hře a zkouší herní taktiky.

Pokud stále ještě nevíte, do jaké varianty přihlásit, nebojte. Pokud herně nestačí, nebo převyšuje ostatní, přesuneme dotyčného i v průběhu do druhé skupiny.

Za ty roky se u nás na táboře vystřídalo i nejedno ve florbalovém světě populární jméno. Léta k nám jezdil jako pravidelný host historicky nejúspěšnější hráč české reprezentace Milan Fridrich, nebo světoví juniorští mistři světa Filip Langr a Josef Juha.

Pořádat tábory nás baví a nejcennější pro nás je, když děti odjíždí nadšené a spokojené.